EN

Zeren Mali Müşavirlik

ZEREN MALİ MÜŞAVİRLİK olarak 1973’ten günümüze kadar sektörünün lideri olan yerli ve yabancı birçok şirkete mali danışmanlık, bağımsız denetim, vergi hizmetleri ve yönetim danışmanlığı gibi alanlarda hizmet vererek Türkiye’nin köklü geçmişe sahip ve önde gelen mali müşavirlik firmalarından biri olmuştur.

4 farklı ülkede olmak üzere toplam 7 şehirde faaliyet göstermeye devam ederek iş ortaklarının yasalarda yer alan avantajlardan yararlanmalarını, risklerden korunmalarını ve sorunlarının çözümü için deneyimli ekibi ile ZEREN MALİ MÜŞAVİRLİK son hızla yurt içinde hizmet verirken yurt dışında da milli geliri arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Uluslararası yatırımcının inanıp güvendiği, ve alıştığı kalite, konfor, hizmet ve servis çeşitliliği ile İstanbul merkezli olarak sunmaya devam etmektedir. ZEREN MALİ MÜŞAVİRLİK koşulsuz müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak bu amaca ulaşmak adına gerekli tüm tedbirleri alarak müşterilerine kusursuz hizmet ile ihtiyaç duyduğu tüm bağlantıları sağlamaktadır.

ZEREN MALİ MÜŞAVİRLİK yerli ve yabancı iş ortakları ile müşterilerine uluslararası piyasalarda da güvenilir hizmet sunarak yılların getirdiği tecrübe ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Bugün ZEREN MALİ MÜŞAVİRLİK İstanbul, Mersin, Adana ve Niğde’nin yanı sıra Londra, Doha ve Dubai’de iş ortaklarına çözüm üretmeye devam ederek hizmet vermektedir.

Web Sitesi