EN
Hakkımızda

HAKKIMIZDA


1973 yılında Zeren Serbest ve Yeminli Mali Müşavirlik & Bağımsız Denetim Hizmetleri unvanıyla Mersin’de kurulan Zeren Group’un bünyesinde; Zeren Mali Müşavirlik, Zeren GYO, MYZCO ve Oji İnşaat şirketleri yer almaktadır.

4 farklı ülkede, 7 farklı şehirde hizmet sunan Zeren Group; İstanbul, Mersin, Adana, Niğde, Londra, Dubai ve Doha’da ofisleri bulunur. Zeren Group, her biri sektöründe lider yerel ve uluslararası ortaklarıyla faaliyet gösterdiği alanlarda katma değer yaratarak her konuda alanında uzman ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Serbest ve Yeminli Mali Müşavirlik, bağımsız denetim, danışmanlık, inşaat, gayrimenkul, medya, açık hava reklamcılığı ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Zeren Group ayrıca, yeme-içme ve turizm alanı gibi birçok sektöre aynı başarı ve istikrarla Türkiye’nin köklü ve kalitede üstün markalarından biri olarak yeni yatırımlarıyla da büyümeye devam etmektedir.

Zeren Group, içerisinde yer aldığı ve hayata geçirdiği her faaliyetinde müşterisine, çalışanına, topluma, çevreye ve ülkesine katma değer sağlamaktadır.

Müşteri odaklı iş anlayışı ile dürüst, kalıcı ve şeffaf ilişkiler kurup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda sektöründe öncü olmayı hedefleyen Zeren Group, Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip eden, kurumsal yönetim anlayışına sahip dinamik ve nitelikli çalışanları ile iş dünyasındaki konumunu hızla yükseltmektedir.

200+ ÇALIŞAN
5 ŞİRKET
8 SEKTÖR