EN
Kurucumuz

KURUCUMUZ


Rıdvan Zeren


Rıdvan Zeren; 1973 yılında Mersin’de küçük bir ofiste Türkiye’nin sayılı ve en büyük şirketlerinden olan Zeren Group’un temellerini Zeren Mali Müşavirlik adı altında hayata geçirdi.

Bu küçük ofiste kaliteden ödün vermeden ve kendinden emin adımlarla bugün Zeren Group olan şirketimizin sağlam temeller üzerine kurulmasını sağladı.

Çalışmaya başladığı günden bu yana gerek iş ortakları ile gerek müşterileri ile kaliteli iletişimler sağlayarak seçkin bir network ağına sahip oldu, birçok farklı sektörü tanıma fırsatı bulan Rıdvan Zeren Zeren Mali Müşavirlik’e ek olarak inşaat, gayrimenkul ve yatırım yönetimi de yaparak Zeren Group’un sahip olduğu çok segmentli yapısının oluşmasını sağladı.

Profesyonel hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ilkesi ve yenilikçi yapısıyla şirketini kısa zamanda büyüten ve mükelleflerinin sayısını her geçen gün artırmayı başaran Zeren’in ünü kısa zamanda Mersin dışına yayıldı.

Farklı sektörlerden birçok firma Zeren Mali Müşavirlik ismini duyarak Rıdvan Zeren ile çalışmaya başladı. Sektörel anlamda birçok başarıya imza atarak Zeren Group’u sağlam temellerle bugüne taşımayı başardı.

Rıdvan Zeren mali müşavirlik alanında etik değerlere daima bağlı kalarak müşterilerine katma değer sağlayan bir yapı oluşturdu ve bu yapı 46 yıl boyunca bizzat kendisi tarafından korundu.

Yılların getirdiği tecrübe ve başarı ile etik, ahlaklı ve çalışkan olmanın gücüne vurgu yapan Zeren; başarının bu adımları atan her insan için kaçınılmaz olduğunu düşünüyor.

Bugün Yönetimi Kurulu Başkanlığı’nı Zeren Ailesi’nin ikinci kuşak üyelerinden Mustafa Yiğit Zeren’e devreden Rıdvan Zeren, halen aktif olarak Zeren Mali Müşavirlik bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi ve danışman olarak çalışmalarına devam etmektedir.