EN

YÖNETİM KURULU

Mustafa Yiğit ZEREN

Yönetim Kurulu Başkanı

Mustafa Yiğit ZEREN

Yönetim Kurulu Başkanı

22 Ekim 1991 yılında Mersin’de doğan Mustafa Yiğit Zeren, lise eğitimini Mersin Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Sabancı Üniversitesi’nde İşletme ve Yönetim bölümünde tamamlayan Mustafa Yiğit Zeren yüksek lisans eğitimini Londra’da bulunan The London School of Economics’te Ekonomi alanında yapmıştır.

Londra’da çeşitli kuruluşlarda çalıştıktan sonra Zeren Group’ta Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. Şu anda sahip olduğu uluslararası mali müşavirlik ruhsatı ile Zeren Mali Müşavirlik firmasında Yönetici Ortak olarak görevini sürdürürken aynı zamanda Zeren Group Şirketler Topluluğu’nda da 2015’ten beri Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır.

Sivil toplum kuruluşlarına verdiği önemle bilinen Mustafa Yiğit Zeren MÜSİAD ve TÜSİAD gibi değerli birçok kuruluşta üye olarak yer almakta ve aynı zamanda TABA-AmCham’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. Ayrıca sporla da ilgili olan Mustafa Yiğit Zeren lisanlı tenis oyuncusudur ve Galatasaray Futbol Kulübü üyesidir.

Rıdvan ZEREN

Onursal Başkan

Rıdvan ZEREN

Onursal Başkan

1 Haziran 1955 Yılında Niğde’de dünyaya gelen Rıdvan Zeren, ilk ve orta öğrenimini de Niğde’de tamamlamıştır. Lise eğitimine Niğde Ticaret Lisesi’nde devam etmiştir, lisans eğitimini ise Çukurova Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Mersin’de küçük bir ofiste bugün Zeren Group çatısı altında yer alan Zeren Mali Müşavirlik’i 1973 yılında kurdu. Bu küçük ofiste kaliteden ödün vermeden ve kendinden emin adımlarla bugün Zeren Group olan şirketimizin sağlam temeller üzerine kurulmasını sağladı.

Zeren Mali Müşavirlik’te çalıştığı dönem içerisinde, farklı sektörler tanıyıp, yatırımlarını büyüterek bugün dünya çapında global işler yapmakta olan Zeren Group’u oluşturan temelleri attı.

Bugün Yönetimi Kurulu Başkanlığı’nı Zeren Ailesi’nin ikinci kuşak üyelerinden Mustafa Yiğit Zeren’e devreden Rıdvan Zeren, hala aktif olarak Zeren Mali Müşavirlik bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi ve danışman olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Zeynep ZEREN

Yönetim Kurulu Üyesi

Zeynep ZEREN

Yönetim Kurulu Üyesi

Zeynep Zeren 3 Ekim 1963 yılında Niğde’de dünyaya gelmiştir.

TÜRMOB üyesi olan Zeynep Zeren’in siyası görevleri de bulunmaktadır. 3 Çocuk annesi olarak kariyer anlamında başarılı adımlar atmıştır.

Jörn RAUSING

Yönetim Kurulu Üyesi

Jörn RAUSING

Yönetim Kurulu Üyesi

Jörn Rausing, 2000 yılından beri Alfa Laval AB’nin Direktörlüğünü yapmaktadır. Rausing, İsveç'teki Lund Üniversitesi'nden İşletme derecesine sahiptir. Tetra Laval International’da Birleşme ve Devralmalar Başkanı olarak görev yaptı. 13 Mart 2003'ten beri ise Ocado Group PLC'de İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Jamie DIMON

Yönetim Kurulu Üyesi

Jamie DIMON

Yönetim Kurulu Üyesi

Jamie Dimon, 13 Mart 1956 tarihinde doğmuştur. Dört büyük Amerikan bankasının en büyüğü olan JP Morgan Chase'in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su olarak görev yapmış ve daha önce New York Federal Merkez Bankası'nın Yönetim Kurulu’nda yer almıştır.

Seda ADIGÜZEL

Yönetim Kurulu Üyesi

Seda ADIGÜZEL

Yönetim Kurulu Üyesi

4 Nisan 1984 yılında Niğde’de dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Mersin’de tamamlamıştır. Lise öğnenimine Mersin Anadolu Lisesi’nde devam eden Seda Adıgüzel lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünde tamamlamıştır.

Eğitiminin ardından bir süre öğretmenlikte yapmış olan Seda Adıgüzel şirketin Halkla İlişkiler sorumlusu olup, Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesidir.

Evli ve iki çocuk annesi Seda Adıgüzel, Zeren Group çatısı altında kariyerine devam etmektedir.

James METCALF

Yönetim Kurulu Üyesi

James METCALF

Yönetim Kurulu Üyesi

James Metcalf, 2006 yılında Crosslane Group'u Michael Sharples ile birlikte kurmuştur. Crosslane Yatırım Yönetimi Limited'in CEO'su, Crosslane Emlak Danışmanı Guernsey Limited'in (CPAGL) direktörü ve aynı zamanda Victus Avrupa Öğrenci Konaklama Fonu'nun (VESAF) direktörüdür.