Zeren MM – Zeren Serbest & Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri

Türkiye’nin ilk mali müşavirlik firmalarından biri olan Zeren Serbest ve Yeminli Mali Müşavirlik 1973’ten bu yana, sektörünün lideri olan yerli ve uluslararası birçok şirkete mali danışmanlık, vergi, sosyal güvenlik ve yönetim danışmanlığı gibi hizmetler sunmaktadır.

Zeren MM, iş ortaklarının yasalarda yer alan avantajlardan yararlanmalarını ve potansiyel risklerden korunmalarını sağlarken sorunların çözümü için de bilgi birikimini sürekli yenileyerek faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Zeren MM bu sayede; iş ortaklığı kurduğu yerli ve yabancı yatırımcıların güvenini kazanarak, müşterilerinin alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini şeffaf bir biçimde sunmaya devam etmektedir. Zeren MM her daim koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, müşterilerine ihtiyaç duyduğu tüm bağlantıları sağlamaktadır.

Zeren MM, ACCA (Uluslararası Ruhsatlı Mali Müşavirler Birliği), INAA (Uluslararası Serbest Mali Müşavirler Birliği), IFAC (Uluslararası Mali Müşavirler Federasyonu) ve IASB (Uluslararası Muhasebe Standartları Heyeti) üyesi kimliği ile global dünyada kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün Zeren MM; İstanbul, Mersin, Antalya ve Niğde’nin yanı sıra Londra, Dubai ve Doha’da da yerli ve yabancı mükelleflerine çözümler üretmektedir

SİTEYE GİT