img

Hakkımızda

Zeren Group Holding olarak, azimle ve özveriyle çalışarak koyduğumuz büyük hedeflere birer birer ulaşıyoruz. 1973 yılında temellerini attığımız, bugün farklı sektörlerden dünyanın dört bir yanındaki projelerimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İlk günden beri birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarını, birer yol arkadaşı olarak görüyor ve değerlerini hep daha yukarı taşıyoruz. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda "Sizin işiniz, bizim hayatımız" ilkesinden asla vazgeçmiyoruz.

Zeren Group Holding olarak; mali müşavirlikten danışmanlığa, bilgi teknolojilerinden otomotive, gayrimenkul yatırımından inşaata bulunduğumuz her sektörde güçlü alt yapımızla global başarılar elde etmeye devam ediyoruz. Medya ve açık hava reklamcılığı, enerji danışmanlığı, turizm ve insan kaynakları yönetimi alanlarında fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz.

İstanbul, Ankara, Mersin, Londra, Podgoritsa, Amsterdam, Mahe ve Dubai 'de bulunan ofislerimizde, ilk günkü çalışma azmimiz ve global vizyonumuzla büyük hedefler koymaya devam ediyoruz. Dünyanın çeşitli bölgelerinde iş ortaklarımızla birlikte hayata geçirdiğimiz projeler ve uzun vadeli iş birliktelikleriyle yenilikçi iş modelleri geliştiriyor, odaklandığımız her sektörde sürdürülebilir büyüme sağlıyoruz.

Yılların tecrübesi ve emeğiyle bugün bulunduğumuz her alanda yüksek itibarı, güveni ve güçlü finansal yapıyı temsil ediyor, başarılarımızı sürdürmek ve iş ortaklarımızla yeni projelere imza atmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

docxfilePDF