img

İşe Alım Süreci

Doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek için yıl boyunca çalışmalar sürdürüyoruz. Zeren Group olarak, işe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerden birini yetkinlikler oluşturuyor. Hangi departman için değerlendirilirse değerlendirilsin, adaylarımızın belli başlı değerlere sahip olması bekliyoruz. Takım çalışması, etkin iletişim, iş birliği geliştirme, sonuç odaklılık ve müşteri duyarlılığı olarak belirlediğimiz değerler işe alım sürecinde etkin rol oynuyor.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza ilgili Zeren Group şirketlerimiz tarafından iş teklifi yapılıyor ve pozisyona uygun bulunan aday çalışmaya başlıyor. Kişilerin bilgi, beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak niteliklerine uygun bir departmana yerleştirilmelerini sağlıyoruz.

Hedeflerimize ulaşmanın en önemli unsurunun mutlu çalışanlar olduğunu biliyoruz. Özgüveni yüksek, hayallerinin peşinden giden ve bu hayallerini hayata geçiren insanların daha mutlu olacağına inanıyoruz. Bu nedenle şirketlerimizde çalışan seçimini, iş kollarımızın ihtiyaçlarının yanı sıra, hayalleri olan, gelişime açık, kurumsal kültürümüzü benimseyerek işlerimizi hayata geçireceğine inandığımız adaylar arasından, fırsat eşitliği ilkesini gözeterek yapıyoruz.

kariyer.net | İlanlarımıza Göz Atın.

LinkedIn | İlanlarımıza Göz Atın.

docxfilePDF