img

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

img
Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA)

Topraklarımızı erozyon ve çölleşmeden korumaya yardımcı olmak, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için oluşturduğumuz TEMA ile olan iş birliğimizde her yeni çalışanımız için aramıza hoş geldin fidanı bağışlıyoruz. Başarı hikayelerimizi çoğaltmakla birlikte, sosyal sorumluluk bilinciyle topluma geri dönüş sağlayacak projelerde yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

img
Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Doğuştan gelen ya da küçük yaşlarda ortaya çıkan karmaşık nörogelişimsel bir farklılık olarak tanımlanan otizmin tek tedavisinin erken tanı ve eğitim olduğununun bilinciyle Tohum Otizm Vakfı’nın projelerini desteklemeye devam ediyoruz.

img
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV)

Dünya genelinde her yıl 300.000, Türkiye’de ise yaklaşık 3.500 çocuk kanserle mücadeleye ediyor. Çocukluk çağı kanserlerine dair farkındalığı artırmak adına Zeren Group Holding olarak Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na maddi ve manevi desteklerimizi iletiyoruz.

img
Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF)

İnsan ile doğanın uyum içinde olduğu, yaşayan bir dünya için çalışan WWF’e desteklerimizi Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde, Zeren Group olarak iletiyoruz. Nesli tehdit altındaki pandaları evlat edinerek, yaşam alanlarının korunması için yürütülen Birlikte Mümkün çalışmasına destek oluyoruz.

img
Herkese Kitap Vakfı

Türkiye’de kitap okumayı sevdirmek, yaygınlaştırmak ve ihtiyaç sahiplerine kitap ulaştırmak için çalışmalar yapan Herkese Kitap Vakfı’nın "Okuyan Türkiye İçin Herkese Her Yerde Kitap" adlı projesine Zeren Group çalışanlarının katılımıyla desteklerimizi iletiyoruz. Kitaplığımızda yer alan ve artık Türkiye’nin dört bir yanına hediye etmenin zamanının geldiğini düşündüğümüz kitaplarımızı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

img
Her Çocuk Bir Umuttur Derneği

Birbirinden kıymetli çalışanlarımızın işbirliği ile Her Çocuk Bir Umuttur Derneği’ne iletilmek üzere yeni yıl hediyelerimizi bir araya getirdik. Van’daki çocuklarımız için kışın zorluğunu değil, karın keyfini çıkarmalarını diliyoruz.

docxfilePDF