EN
Kurucumuz

KURUCUMUZ


Rıdvan Zeren


Firmamızın kurucusu Rıdvan Zeren, Türkiye’nin en büyük Mali Müşavirlik şirketlerinden biri olan Zeren Mali Müşavirlik şirketini 1973 yılında Mersin’de küçük bir ofiste hayata geçirdi. Mali Müşavirlik hizmeti verdiği firmalar ve farklı iş birlikleri sayesinde birçok sektörü tanıma fırsatı bulan Rıdvan Zeren, Zeren Mali Müşavirlik’e ek olarak inşaat, gayrimenkul yatırım ve yönetimi de yaparak Zeren Group’un bugünkü çok segmentli yapısının doğmasını sağladı.

Profesyonel hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ilkesi ve yenilikçi yapısıyla şirketini kısa zamanda büyüten ve mükelleflerinin sayısını her geçen gün artırmayı başaran Zeren’in ünü kısa zamanda Mersin dışına yayıldı. Farklı sektörlerden birçok firma Zeren Mali Müşavirlik ile çalışmaya başladı. Rıdvan Zeren mali müşavirlik alanında etik değerlere daima bağlı kalarak müşterilerine katma değer sağlayan bir yapı oluşturdu ve bu yapı 46 yıl boyunca bizzat kendisi tarafından korundu.

Bugün Yönetimi Kurulu Başkanlığı’nı Zeren Ailesi’nin ikinci kuşak üyelerinden Mustafa Yiğit Zeren’e devreden Rıdvan Zeren, halen aktif olarak Zeren Mali Müşavirlik bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi ve danışman olarak çalışmalarına devam etmektedir.